Дата и время

  

 

События

26.03.2017

Виставка «ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2017»
 
25–28 травня у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» відбудеться головна подія ювелірної галузі України – виставка «ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2017». 

«Ювелір Експо Україна» – виставка з майже 20-річною історією, яка двічі на рік визначає вектор подальшого руху ювелірної галузі країни, створює ювелірну моду, представляє останні трендові зразки прикрас і є ключовою подією для всіх операторів ювелірного ринку.
Це найбільший галузевий форум України, який в цьому році збирає понад 250 компаній – провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні дома і бутіки.


«Ювелір Експо Україна» – місце зустрічі професіоналів ювелірної «справи», в роботі якої беруть участь представники всіх сегментів індустрії: від виробників і постачальників сировини, устаткування і упаковки для ювелірного виробництва і до виробників кінцевого продукту.
Завдяки багаторічній прихильності учасників, гостей форуму та професійній роботі організаторів, виставка протягом багатьох років міцно утримує позиції лідера галузі, який отримав визнання не тільки в Україні, а й за її межами. «Ювелір Експо Україна» – єдиний галузевий захід, визнаний Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії UFI.
У цьому році на виставці будуть представлені ювелірні вироби з золота та срібла, дорогоцінні камені, аксесуари, біжутерія, годинники. Для компаній-учасниць виставка – це можливість не тільки вигідно презентувати і реалізувати свою продукцію, а й залучити нових клієнтів.
Ексклюзивні проекти та експозиції «Ювелір Експо Україна» – невід'ємна частина масштабного заходу.

На форумі відбудуться численні семінари, майстер-класи, круглі столи, конференції та конкурси за участю і за сприяння провідних представників ювелірного бізнесу, а саме:
• унікальний проект VIP ZONE - окрема експозиція на «Ювелір Експо Україна», де представлені тільки ексклюзивні вироби, кожне з яких відрізняється оригінальністю композиції і дизайнерським рішенням;
• Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн, де талановиті художники-ювеліри відображають в ескізах свої оригінальні задумки ювелірних прикрас. Експозицію конкурсних робіт відвідувачі «Ювелір Експо Україна» зможуть побачити протягом усіх днів роботи виставки. Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 27 травня о 12:00 на VIP ZONE.
Офіційне відкриття міжнародної ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться 25 травня о 12:00 в павільйоні №1 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2б, метро «Нивки»).
Час роботи: 25 травня з 11:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);
26 і 27 травня з 10:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);
28 травня з 10:00 до 18:00 (вхід для відвідувачів до 17:30).
Більш детальну інформацію про роботу і програму «Ювелір Експо Україна» Ви можете знайти на офіційному сайті виставки www.jewellerexpo.kiev.ua та її сторінках в соціальних мережах. 
Дирекция выставки Ювелир Экспо Украина:
Тел./факс: +38 (044) 490 6219, +38 (044) 461 93 43

 


» все новости