Інфрачервона карбонова плівка вважається відносно новою системою обігріву в порівнянні з водяними та електричними конструкціями. Сучасна плівкова тепла підлога працює за рахунок випроміннювання, яке нагріває підлогу в кімнаті і віддає тепло навколишньому повітрю.
Як вибрати теплу підлогу?
Якщо ви шукаєте якісну систему обігріву для квартири або окремої кімнати у будинку, слід розглянути інфрачервону плівку. Вона має багато переваг та гарантує безперебійну довгострокову роботу.
Екологічна плівка дозволяє контролювати витрати електроенергії за рахунок можливості встановлювати точну температуру нагріву.
У продажу представлені спеціальні системи та терморегулятори для коригування температури, часу нагріву, які передбачають дистанційне управління. Плівка вкладається методом сухого монтажу, що дозволяє швидко утеплити приміщення. Також спеціалісти можуть укладати систему в стяжку або плитковий клей.
Переваги інфрачервоної плівкової підлоги
Монтаж плівки не передбачає мокрих процесів, під такі покриття, як лінолеум, плитка та ламінат. Для покриття дозволено використовувати матеріали з низькою теплопровідністю.
Переваги термоплівки:
рівномірне нагрівання підлоги;
легкий монтаж, що дозволяє самостійно укладати плівку;
скорочення витрат на опалення до 30%;
мінімальна товщина плівки дозволяє не піднімати підлогу.
Оскільки тепла підлога інфрачервона не боїться вологи, їх часто використовують не лише у ванній кімнаті і туалеті, а й для відкритих майданчиків (балконів, лоджій, веранд).
Види інфрачервоних плівок
У продажу представлені термоплівки з різними конструктивними особливостями, цінами та розмірами. Від правильного вибору системи обігріву залежить ваш комфорт і тривалість строку служби плівки.
Всі вироби можно розділити на 3 группи:
Високотемпературні. Можуть нагріватись до 50ºС, тому не використовуються для підлогового покриття у вигляді ламінату та лінолеуму. Переважно плівку встановлюють в приміщеннях на відкритому повітрі.
Низькотемпературні. Вироби нагріваються до 27ºС, що дозволяє створювати комфортні умови для проживання в квартирі. Плівку дозволено використовувати разом з покриттям з ламінату та лінолеуму.
Універсальні. Дані системи комбінуються з усіма покриттями.
Якщо ви вирішили купити теплу підлогу, треба звертати увагу на питому потужність. За цим параметром системи розділяють на малопотужні, виробити середньої потужності та потужні. Перші килими використовують для обігріву приміщень з невеликою корисною площею і низькими стелями.
Інфрачервона тепла підлога середньої потужності вкладається в просторих кімнатах і комерційних приміщеннях. В якості покриття спеціалісти рекомендують використовувати керамограніт та плитку. Потужні системи не призначені для житлових будинків і квартир, їх вкладають у саунах, басейнах та інших об'єктах.